רפד

רפד – התמזגות העבר והעתיד

רפד אולי נשמע כמו מקצוע ששייך לעבר, אבל הוא חי ובועט ובמיוחד בימים אלו. בעבר יכולתם לראות רפדים בכל פינת רחוב והמקצוע היה מבוקש במיוחד. אמהות היו שולחות את ילדיהם ללמוד את המקצוע בידיה שכך הם יהפכו לבעלי אמצעים בועלי יכולת עצמאית להתפרנס. מאז אותם ימים עברו שנים רבות וכיום אמהות מעדיפות שבניהן יהיו אנשי מחשבים או עורכי דין, אבל תהילתם של הרפדים עוד לא עברה מהעולם. עדיין תוכלו למצוא בכל שכונה רפד אחד לרפואה שמחזיק על כתפיו את המקצוע. כדי להבין מה יכול רפד לעשות, רכזנו עבורכם את עיקר העבודות אותן הוא יכול לבצע.

רפד – מגוון התפקידים והאפשרויות

חידוש הרהיטים

כמעט לכולנו יש בבית רהיטים שהתבלו או שהמראה שלהם כבר לא מה שהיה פעם. רוב האנשים בוחרים לזרוק את הרהיטים הללו ולקנות חדשים, אך ישנם כאלו שמכירים רפד טוב ויודעים למי לפנות. אם הם אכן מכירים רפד שעושה את עבודתו בצורה מיטבית, הם יתנו רהיטים בלויים ויקבלו מוצרי יוקרה שניתן לקנות בחנויות הטובות ביותר. הרפד לוקח את הרהיט הבלוי ומחדש אותו מכל הכיוונים כך שהוא נראה כאילו הרגע הוציאו אותו מהניילונים בהם הוא נקנה.

ריפוד כסאות

אמנם שם המקצוע כבר מרמז על היכולת הריפוד, אבל אם תביאו לרפד מומחה כסאות חסרי ריפוד אתם לא תאמינו למראה עיניכם ולמגע אותו תרגישו. איש מקצוע אמיתי יוכל להפוך את הכסא הנוקשה והקר ביותר לפינת חמימות עליה רק תרצו להמשיך לשבת. רפד מומחה יכול להפוך כסא עץ חסר ריפוד לחלוטין לכסא רך ומלטף בעזרת כמה נגיעות בלבד.

עיצוב מחדש

לכל אחד יש בבית מספר רהיטים אותם הוא זוכר לטובה ולכן לא מסוגל להיפרד מהם. בין אם מדובר על הכורסא עליה ישב הסבא או המיטה של סבתא, לרוב יהיה מדובר ברהיטים מיושנים שלא מתאימים לדירות מודרניות. רפד אמיתי יוכל לקחת את הרהיטים הללו ולעצב אותם מחדש כך שיתאימו לזמנים מודרניים יותר. כך תוכלו להרוויח פינת נוסטלגיה מודרנית וחדישה אצלכם בבית.