חשמלאי

חשמלאי לכל צורך

חשמלאי אמור להציל אתכם ממצבים לא נעימים. הרי כולנו מכירים מצבים כאלו בהם אנחנו מזמינים עשרות אנשים לארוחת חג, המקרר כבר מלא עד אפס מקום והמזגן דולק כדי לנצח את השרב שמתחולל בחוץ. פתאום הזמזום הנעים של המזגן נפסק ובמקומו משתרר שקט מוזר. גם האור נכבה בפתאומיות ומזווית העין אתם רואים שהמנוע של המקרר גם לא מגיב. אתם מתחילים להילחץ ומתלבטים מה לעשות. תוך כדי החלפת מבטים אתם רואים על המקרר מגנט של חשמלאי שיכול להגיע תוך שעה. שמחה כזאת סביר להניח שלא נראתה מאז הכרזת העצמאות. אבל מלבד זמינות כדאי שתבדקו עוד כמה דברים לפני שתזמינו חשמלאי זר אליכם הביתה.

חשמלאי – דרושים בדיקה

מחיר

כל עבודת חשמל מתומחרת באופן אחר ולכן לעיתים קרובות המחיר עלול להטעות. גם חשמלאי שנחשב לזול בהתקנת מנורות יוכל להיות יקר בתחום של החלפת לוחות חשמל. חשוב לברר עוד לפני ההזמנה טווחי מחירים של העבודה הספציפית אותה תהיו מעוניינים שהוא יבצע. עם המידע הזה יש לצאת ולחפש חשמלאי שמניק טווח מחירים נמוך יותר ומעניק עבודה טובה יותר. היזהרו ממחירים נמוכים מדי שמעידים על חוטים וחומרים באיכות ירודה.

מומחיות

עבודות חשמל דורשות מומחיות רבה ויכולות עבודה שלא לכל אדם יש. לפני שאתם בכלל שוקלים להזמין חשמלאי אליכם הביתה בררו אלו עבודות בצע בעבר. האם הוא כבר עסק בבעיה הקיימת אצלכם או שמדובר בחידוש עבורו. הימנעו מלהפוך שפני ניסיונות של חשמלאי חדש ולא מנוסה והעדיפו את איש המקצוע שעוסק בתחום כבר שנים.

המלצות

אמנם לא כל החשמלאים הפכו להיות כוכבי טלוויזיה בתכנית "יצאת צדיק" אך ניתן לקבל תמונת מצב על רובם באמצעות המלצות בעלי ניסיון. לאחר שתחליטו לבדוק חשמלאי צרו קשר עם לקוחותיו מהעבר. נסו לדלות מהם מידע ולבחון האם הם היו מרוצים משירותיו או שהתאכזבו ולא יזמינו אותו עוד. נסו ללמוד מניסיונם של אחרים בתחום והימנעו מטעויות עצמיות. לעיתים קרובות טעויות כאלו עלולות לעלות לכם ביוקר ולגרום יותר נזק מתועלת בעת ביצוע התיקון והעבודה.