הובלות

הובלות – הדרך הבטוחה להתמודדות

הובלות יכולות להיות חוויה מהנה ומרגשת. הרטט שעובר בכם לקראת ההרפתקה החדשה אליה אתם יוצאים, האריזה של כל חייכם והרצון להתמודד עם הלא נודע יכולים לטלטל אתכם ולהוציא אתכם משגרה משעממת אליה נקלעתם. הבעיה עלולה להתחיל כאשר אתם צריכים לקרוא לחברת הובלות שתעזור לכם בהעברת כל חייכם מנקודה לנקודה. עם הגעת המובילים אתם מפקידים בידיהם את חפצי הערך וכל דבר ששייך לכם וצריכים לסמוך עליהם שהם יעשו הכול כדי להוביל את המטען בזהירות ובבטחה. רוצים מעט טיפים איך לגרום למובילים שלכם לנהוג במשנה זהירות?

הובלות – העיקר שתצאו שלמים

פירוט מראש

חברת הובלות שתגיע אליכם הביתה בלא תיאום מראש של הרהיטים וגודלם זהו מתכון לצרות. הרי חייבים לדעת האם להביא משאית קטנה או גדולה, את מספר אנשי הצוות הנדרשים והאם אתם יורדים מקומה שלישית לא מעלית. ברגע שתכולת הדירה אינה כתובה מראש בחוזה, הדבר מותיר פתח למובילים לשחק עם המחיר ולטעון כי הם לא דעו שתכולת הדירה כל כך גדולה. גם אם תפתיעו אותם עם שולחן קפה קטן המחיר עלול לטפס כלפי מעלה, ולכן לפני שאתם סוגרים עם חברת הובלות ודאו כי הם מכירים את כל התכולה אותה אתם רוצים להעביר.

תשרים לאנשי הצוות

כל חברת הובלות אליה תתקשרו תציע לכם הצעת מחיר ותוסיף בבירור כי המחיר לא כולל טיפ למובילים. גם אם תשלמו אלפי שקלים למובילים שלכם אל תתפלאו אם בסוף ההובלה תגלו בקשה ואפילו דרישה לתשר כללי. אמנם הדבר אינו מעוגן בחוזה ועל פי החוק אינכם מחויבים לדבר, אך אם תרצו הובלות ללא שברים וסדקים חלקו לעובדים תשרים ביד נדיבה. כך אמנם תעלו את מחיר ההובלה ותוציאו סכומים גדולים יותר ממה שתכננתם, אך תחסכו על תוצאות הרסניות של תאונות קטנות כגון ארגזים נשמטים וכלים שמחליקים מהידיים.

צוות מקצועי

אל תתנו לחברת ההובלות אותה אתם שוכרים לשלוח אליכם צוות של נערים מתבגרים אשר מדובר בעבודה מזדמנת עבורם. צוות כזה יהיה חסר ניסיון ועלול לגרום נזקים כבדים לחפצים שלכם. נסו לאתר צוותים מקצועיים העוסקים בתחום לאורך זמן ויכולים לקחת אחריות על כל רכושכם עלי אדמות.