אינסטלטור

אינסטלטור – כל המידע שצריך ליום מלא פיצוצים

אינסטלטור לרוב לא שמור אצלנו בחיוג המהיר, אבל לפעמים היינו מקווים שהמצב יהיה אחרת. מדובר על ימים בהם אתם מגיעים הביתה ואת פניכם מקבלת בריכה קטנה שמצליחה להכניס אתכם להיסטריה. אתם מסתכלים סביב ורואים שרוב המדפים וחלק מהמגירות כבר שוקעות תחת שטף המים ולא נראה שלזרימה יש כוונה להיפסק. לפני שאתם מאבדים עשתונות ומתחילים לצרוח, נסו להיזכר במספר של אינסטלטור שאתם מכירים שיוכל להיחלץ אכם ממצב הביש אליו נקלעתם. אם אתם לא מכירים אינסטלטור שעליו אתם יכולים לסמוך, זה הזמן בדיוק לעשות זאת. כדי לעזור לכם מעט בתהליך, החלטנו להביא את כל הפרמטרים שכדאי לבדוק באיש המקצוע שלכם.

אינסטלטור – רשימת הדרישות הראשונית

זמינות

למרות התקוות של כולנו, סתימות ופיצוצי צנרת לא מתאמים איתנו את זמן הגעתם. יכול להיות שהן יקרו באמצע היום בזמן שכולם בבית וכך יהיה ניתן לעצור אותן בקלות, אך יש סיכוי שהן יחליטו להתפרץ בשלוש לפנות בוקר ואז מי יודע לאלו תוצאות הרסניות הן יכולות לגרום. מסיבה זו, אינסטלטור אמור להיות זמין בכל שעות היממה כדי להעניק את השירות בשעות הקריטיות הללו. אם איש המקצוע שלכם לא זמין בשעות הקטנות, שיקלו להחליף אותו מאחר והוא לא מספיק מקצועי עבורכם.

אמינות

אינסטלטור לא אמין יכול לגרום יותר נזק מתועלת וחייבים להיזהר ממנו. מדובר על איש מקצוע שאינו בוחל באמצעים ומנסה להרוויח על גבי הנזק שלכם. גם אם בסך הכול הבעיה תהיה סתימה קלה, הוא עלול לספר לכם שכל מערכת הביוב שלכם בסכנה כדי להוציא מכם מאות ואלפי שקלים שלא לצורך. לכן, כשתזמינו אינסטלטור וודאו כי הוא אמין, ישר ועומד מאחורי המילה שלו.

מומחיות

אינסטלטורים יש בשפע, אבל רבים מהם אינם מתמחים בעבודות שונות. בתחום האינסטלציה צריך להיות בעל ידי זהב כדי לשבור את הרצפות, להחליף צינורות ולנקות הכול כאילו לא קרה דבר. חפשו בנרות אחר אינסטלטור שמצליח לעשות את העבודה הנקייה והאסתטית ביותר. אחרי שתראו את הבית שלכם מצוחצח, תבינו שהחיפוש היה שווה כל רגע.